MaxROY.com partnerem Marketing Festival w Brnie

Koniec listopada zapowiada wyjątkowo dla wszystkich osób żywo zainteresowanych marketingiem w internecie. 22 i 23 listopada w czeskim Brnie odbędzie się największy festiwal marketingu online w Centralnej Europie – Marketing Festival. Dzień później, w dniach 25-29 listopada w Warszawie, zapraszamy na kolejną edycję SearchMarketingWeek. Magazyn Sprawny Marketing organizuje tydzień szkoleń SearchMarketingWeek oraz jest partnerem spotkania Marketing Festival.

Marketing Festival to dwudniowa konferencja z jedną sceną, bez podziału na ścieżki. Organizatorzy zapraszają gości do teatru Janacka w Brnie. Największy teatr tego 300-tysięcznego miasta wydaje się znakomitą sceną dla festiwalu online marketingu.

Konferencja będzie okazją do spotkania z czeskimi praktykami SEM (z pewnością interesującym będzie rzut okiem na środowisko online marketingu u naszych południowych sąsiadów) oraz z gośćmi z zagranicy. Pod tym względem impreza przypomina Search Marketing Day, podczas którego przeplatały się wątki rodzime z rewelacjami od gości z całego Świata. Czeski Marketing Festival jest obliczony na liczbę 1000 uczestników, którzy będą mieli okazję uczestniczyć w prelekcjach, prezentacjach oraz warsztatach.

Wśród gwiazd Marketing Festival warto wymienić m.in.:

 • Cyrusa Sheparda, oficjalnego reprezentanta Moz (dawniej SEOmoz), który jest znanym blogerem, specjalistą w dziedzinie SEO i Content Marketingu.
 • Michael Kinga ze Stanów Zjednoczonych, który poruszy zagadnienia związane z Inbound Marketingiem.
 • Brian Carter z Wielkiej Brytanii, przedstawi online marketing z punktu widzenia praktyka
 • Gemma Munoz z Hiszpanii przedstawi zaawansowane zagadnienia analityki internetowej.

Szczególnym gościem Marketing Festival będzie Neil Patel. Neil jest doświadczonym amerykańskim przedsiębiorcą młodego pokolenia, twórcą serwisów analitycznych CrazyEgg oraz KISSMetrics. Dla nas wydarzenie będzie o tyle szczególne, że dzień po zakończeniu Marketing Festival, 25 listopada, Neil Patel poprowadzi szkolenie “Growth Hacking” podczas SearchMarketingWeek w Warszawie. Keynote Speaker czeskiej imprezy poprowadzi swoje jedyne szkolenie w Polsce.

Post użytkownika SprawnyMarketing.

Podczas Marketing Festivalu warto zwrócić uwagę także na polski akcent. Gościem tej znakomitej imprezy będzie Łukasz Żelezny, utalentowany specjalista SEO, który od kilku lat pracuje w Londynie dla brytyjskich firm.

Po raz kolejny do Europy Środkowej nie dotrze Rand Fishkin, niedoszły gość pierwszej edycji konferencji SearchMarketingDay. Rand, podobnie jak 3 lata temu, wyśle za to swoją mamę, Gillian Muesig. ;)

Post użytkownika Marketing Festival.

Jak podkreśla organizator konferencji Marketing Festival, Jindřich Fáborský, głównym jej celem jest przekazanie uczestnikom wiedzy w postaci praktycznych informacji do wykorzystania w biznesie i relacjach z klientami. „Zapraszamy na  10 warsztatów, prowadzonych zarówno przez rodzimych specjalistów, jak i gości z zagranicy”.

Nam pozostaje zaprosić Was na Marketing Festival, na którym będziemy mieli okazję się spotkać. 22 i 23 listopada w Brnie. Dzień później zobaczymy się w Warszawie, gdzie w dniach 25-29 odbędzie się tydzień szkoleń z marketingu internetowego Search Marketing Week, podczas którego zapraszamy na szkolenia we wszystkich poziomach zaawansowania. Rezerwujcie urlopy!

Rafał Kowalewski

Trener AdWords w MaxROY.com, związany z branżą SEM od 2009 roku. Jako copywriter - miłośnik literatury i pięknego słowa. Jako specjalista reklamy w Google, wyznawca zasady: “Brzydkie reklamy sprzedają najlepiej”.


 • Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *