Marta Gryszko wydaje płatny “Kurs pozycjonowania dla początkujących”

Znana m.in. z łamów SprawnegoMarketingu Marta Gryszko (ksywa: Lexy) wydała napisany przez siebie “Kurs pozycjonowania dla początkujących”. Kurs jest płatny, składa się z 56 stron podzielonych na 8 lekcji, które rozsyłane są kursantom co tydzień na skrzynkę mailową. Każda lekcja to paczka teorii oraz zadania praktyczne, w założeniach pomagające utrwalić zdobytą wiedzę.

Zamierzeniem autorki jest pomóc kursem osobom, które:

 • chcą samodzielnie wypozycjonować stronę na mało i średnio konkurencyjne frazy,
 • potrzebują zestawienia wiedzy w jednym miejscu,
 • znają teoretyczne podstawy, ale nie wiedzą jak wprowadzić je w życie.

okladka kursu marty gryszko

We wstępie do pierwszej lekcji Marta zwraca się do czytelnika:

(Kurs) został zaplanowany na okres 2 miesięcy i ważne jest, abyś wykonywał regularnie wszystkie zadania praktyczne, jakie w nim znajdziesz. Z tygodnia na tydzień będziesz dowiadywał się kolejnych informacji, początkowo na temat doboru słów kluczowych i optymalizacji strony, później na temat zdobywania linków prowadzących do niej. Podpowiem Ci, z jakich korzystać narzędzi, aby chociaż częściowo zautomatyzować niektóre działania, a także w jaki sposób analizować na bieżąco zmiany zarówno w pozycjach strony w wyszukiwarkach, jak i w statystykach jej odwiedzin.

Przykładowy zrzut ekranowy z kursu:

przykladowy zrzut z kursu

Opinia o kursie:

Paweł Chwalibóg, SEO Manager w MaxROY.com, będzie współprowadził Warsztaty z narzędzi SEO podczas SearchMarketingDay:Do kursu wybrano tylko najważniejsze informacje, co dla początkujących będzie zaletą. Forma poradnika całkiem przyjemna i dobrze się czyta. Możnaby napisać np. jeszcze o:

 • wtyczkach SEO do WordPressa,
 • systemach do sprawdzania pozycji stron.

Wtedy byśmy już mieli pełną podstawową wiedzę dla młodych adeptów chcących się bawić SEO :)

 

Kurs kosztuje 200 zł brutto (162,60 netto). W tej cenie kursant dostaje 8 lekcji kursu (rozłożone na 2 miesiące), 50 zł rabat na jeden z systemów służących do półautomatycznego katalogowania i preclowania, konsultacje SEO z autorką i półroczny dostęp do Seostation.pl, systemu monitorowania pozycji (standardowa cena pakietu “Webmaster”: 130 zł). Więcej informacji o kursie (i kanałach zakupu) znajdziesz na blogu Lexy.

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • “Możnaby napisać np. jeszcze o: wtyczkach SEO do WordPressa”
   Lekcja 5 ;-) Na pewno po kolejnej aktualizacji będzie ich więcej niż obecnie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *