Konkurs BlogRoku.pl – nasz udział, Twój głos raz jeszcze. Jesteśmy w finale!

Aktualizacja: dzięki Waszym głosom zakwalifikowaliśmy się do 3 etapu konkursu, będąc w pierwszej piątce (123 głosy). Dzięki! Teraz ostateczne podejście, finalny wybór internautów, czyli bijemy się o Nagrodę Internautów w naszej kategorii Profesjonalne. Ponawiamy apel o Wasze głosy, to końcowa rozgrywka konkursu. Zróbcie to jeszcze raz!

blog-roku.jpgPewnie i tak nikt nie zagłosuje (a jednak się myliliśmy), bo internauci są leniwi a w tym konkursie trzeba głosować smsem… Ale skoro interesujesz się marketingiem internetowym i czytasz naszego bloga, to oznacza, że zależy Ci na tym, aby serwis się rozwijał. Twój głos na SprawnyMarketing.pl w konkursie BlogRoku.pl sprawi, że poczujemy się dodatkowo zmobilizowani do rozwijania i wzbogacania serwisu. Wystarczy wysłać SMS.

Na numer 71222 o treści: B00072
Uwaga – treść sms to: be zero zero zero siedem dwa
(zaraz po prawidłowym wysłaniu powinno przyjść potwierdzeni).
Koszt: 1 zł + VAT, masz czas do 29.01.2008 (wtorek), godz. 12.00

Trzeci, finalny etap głosowania trwa do: 19 lutego 2008, godz. 12.00

Głosując, pamiętaj, że:

 • Dochód z głosowania zostanie przeznaczony na cel charytatywny — Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie
 • Głosując masz szansę na nagrodę – na głosujących czeka 10 Ipod-ów NANO 4GB
 • startujemy w kategorii Blogi Profesjonalne

O wysłanie sms’a prosimy przede wszystkim naszych przyjaciół, znajomych z branży, forumowiczów PiO oraz wszystkich stałych czytelników tego bloga. Feedburner pokazuje że mamy prawie 600 readerów, więc wynik może być imponujący…

Z góry dziękujemy za Wasze głosy !!

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • NLP faktycznie zaleciało, znosnie…. niech wam bedzie, czasami zagladam

  • konkurs, nie kto lepszy, a kto ma więcej znajomych… trochę dziwne że chce wam sie w to bawić :)

  • Popieram to co AQQry napisał. Szkoda że polska blogosfera zgodziła się na taki sposób oceniania. Ale cóż – ja sms wysłałem a nawet 2 :)

  • Co to za pieprzone spamowanie na kazdej grupie dyskusyjnej

   SPAMEROM TEGO BLOGU MOWIMY NIE !!!!

   Teraz autorzy powinni zlozyc stosowne przeprosiny na kazdej liscie, na ktorej napaskudzili.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *