Poznań, 15 Czerwca 2011 – Search Marketing Day – Międzynarodowa konferencja SEM!

Search Marketing Day czyli pierwsza międzynarodowa konferencja SEM w Polsce! Tylko zagraniczni prelegenci! 15 Czerwca 2011, Poznań, centrum kulturalno-handlowe Stary Browar – Multikino. Na konferencję jest zaledwie 205 wejściówek, taka jest pojemność największej sali kinowej w Multikinie. Informację o prelegentach będziemy publikowali stopniowo, na tą chwilę mamy potwierdzone już kilka gwiazd branży SEM światowego formatu!

 • Rand Fishkin – Streaming Online (cały czas namawiamy Randa na osobistą wizytę)
 • Marcus Tandler
 • Simon Sundén
 • Mikkel deMib Svendsen
 • Kaspar Szymanski
 • Tadeusz Szewczyk

…to tylko kilka z potwierdzonych już osobistości. W najbliższych tygodniach na łamach Sprawnego Marketingu będziemy przybliżali wam sylwetki poszczególnych ekspertów, których będziemy gościć w Poznaniu.

Cena wejściówki rośnie stopniowo wraz z każdą kolejną opłaconą rejestracja, podkreślam opłaconą! Puste rejestracje są usuwane automatycznie po 7 dniach roboczych. Na dzień dzisiejszy cena wynosi 977 zł i w tej cenie jest pierwsze 20 wejściówek! Rejestracja odbywa się na stronie: SearchMarketingDay.com (wersja angielska) i SearchMarketingDay.com/pl (wersja polska).

Na konferencję Search Marketing Day nie będzie żadnych kuponów rabatowych oraz darmowych wejściówek! Ilość miejsc jest bardzo ograniczona a promocja eventu będzie prowadzona także w krajach ościennych. Wykłady i prezentacje będą prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem symultanicznym na polski.

Drugiego dnia konferencji odbędą się warsztaty z kilku tematów powiązanych z SEM, być może część z nich będzie przeprowadzona przez naszych zagranicznych prelegentów. Więcej szczegółów wkrótce na Sprawnym Marketingu.

W okolicy miejsca konferencji znajdują się trzy wysokiej klasy hotele w tym jeden szczególnie wyjątkowy, pięcio gwiazdkowy ekskluzywny hotel klasy butique BlowUpHall 5050 w tym hotelu będą przez kilka dni mieszkali wszyscy prelegenci Search Marketing Day. Dla managerów i kadry zarządzającej przygotowaliśmy Pakiet Premium obejmujący:

 • transfer do Hotelu
 • udział w konferencji – z możliwością wyboru miejsc na sali
 • nocleg w BlowUp Hall,
 • integracje z prelegentami,
 • udział w obiadach i kolacjach,
 • open bar podczas after party,

Więcej szczegółów na stronie Search Marketing Day.

Wieczorem po konferencji 15 Czerwca planujemy imprezę integracyjną w klubie SQ, zlokalizowanym na terenie kompleksu. Ze Starego Browaru jest bardzo blisko na Stary Rynek gdzie tętni poznańskie życie nocne… zatem generalnie sugerujemy aby trzymać się blisko miejsca konferencji.

Wkrótce wystartujemy z pakietami promocyjnymi dla sponsorów, osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem: konferencja@maxroy.com. Do współpracy zapraszamy także inne agencje, blogi i portale branżowe im wcześniej wyrazisz chęć współpracy tym lepiesze warunki jesteśmy w stanie zaproponować.

Przypominamy że Search Marketing Day odbędzie się w Poznaniu, który ma sporo dogodnych połączeń, także lotniczych z resztą kraju. Wczesna rezerwacja zapewne pomoże obniżyć koszty podróży i noclegu. W dniach 15-16 Czerwca odbywają się w Poznaniu duże targi, prosimy zatem o szybką rejestrację i rezerwację miejsc w hotelach.

Nie może Cie zabraknąć! Zarezerwuj swoje miejsce na: -> SearchMarketingDay.com < –

PS W dniach 21-26 Listopada 2011 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Search Marketing Week czyli tygodnia szkoleń z marketingu internetowego. Dla osób szczególnie zainteresowanych tematyką SEO przygotowaliśmy specjalny pakiet zawierający:

 • 15 Czerwiec – 997 netto – Udział w konferencji Search Marketing Day
 • 16 Czerwiec – 1497 netto – Udział w warsztatach SEO
 • 24 Listopda – 2997 netto – Szkolenie SEO Proffesional podczas Search Marketing Week

Jeśli jesteś zainteresowany pakietem SEO na 2011 rok napisz do nas na: konferencje@maxroy.com

PPS Jutro razem z Tomkiem Frontczakiem wybieramy się do Londynu na Link Building Seminar organizowane przez SEOmoz i Distilled aby ustalić ostatnie szczegóły z prelegentami. Bartek Berliński właśnie wrócił z SMX w Palto Alto gdzie też szukał ciekawych prelegentów i wartościowych prezentacji.

PPPS Zwracam waszą uwagę na datę konferencji 15 Czerwiec – wielu z prelegentów będzie świeżo po SMX Advenced w Seatlle, czyli największej zachodniej konferencji na której co roku wycieka masa informacji zarówno od Google jaki i innych firm z branży (ostatnim razem Matt Cutts ogłosił że Nofollow już nie działa!) – Search Marketing Day będzie zatem dobrym momentem dla naszych prelegentów na podsumowania a także przedstawienie swoich przemyśleń po SMX.

Jeszcze raz zapraszamy na Search Marketing Day, będzie to największe wydarzenie polskiej branży SEM w 2011 roku i ostatni duży event w Europie przed wakacjami!

Cezary Lech

Content marketer i Specjalista SEO, organizator konferencji I ❤ Marketing oraz Search Marketing Day a także ogólnopolskiego cyklu szkolenia.sprawny.marketing. Autor wielu artykułów oraz prezentacji z zakresu pozycjonowania a także innych aspektów marketingu internetowego. Współwłaściciel i dyrektor komórek marketingowych MaxROY.com sp. z o.o. i GoldPosition.pl. Więcej o Cezarym możesz się dowiedzieć na jego prywatnej stronie i profilu Google+.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • Maciej

   Konferencja zapowiada się naprawdę obiecująco!

   Niemniej pozwolę sobie zamieścić komentarz nieco off-topic ;) Podobnie, jak w wielu artykułach na “sprawnym”, tak i w tym kiedy pojawia się wpis “PS” pojawia się w błędnej pisowni. Ponieważ bardzo lubię wasz serwis moja językowa wrażliwość nie pozwala mi przejść obok tego obojętnie :)
   Dla porządku zatem podam, że “PS” piszę się w języku polskim bez kropek, a zatem “PS”, a nie “P.S.” ani “PS.”. Jako, że “PS” jest skrótem od łacińskiego terminu “post scriptum” jego zwielokrotnienie odbywa się poprzez dodanie kolejnego “p” (post) np. “PPS”(post post scriptum), a nie poprzez zwielokrotnianie “s”.
   To tyle wymądrzania z mojej strony. Serdecznie pozdrawiam ekipę “sprawnego”!
   No i strasznie mnie kusi wybrać się na tę konferencję…

  • Kamila

   hm, publikacja komentarzy na blogach korporacyjnych, w których to komentarzach zamieszcza się linki do pozycjonowanych serwisów, jest dość mało profesjonalną praktyką, prawda?

  • Cytat “zamkniętej grupy HackSEO zrzeszającej najlepszych polskich specjalistów SEM” – byście się już nie pogrążali takimi sloganami obrażając prawdziwych specjalistów od SEM ;)

  • eactive

   No nieźle Zgred pojechałeś ;)
   Sama obecność „zamkniętej grupy HackSEO zrzeszającej najlepszych polskich specjalistów SEM” motywuje do tego by się 2 razy zastanowić zanim się za to zapłaci. Pzdr.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *