Konferencja SearchMarketingDay 2013 w Radiu Merkury i w Telewizji WTK

Internet stanowi kompletną rzeczywistość medialną, w której znajdziemy miejsce na przekazywanie aktualności, treści eksperckich, a także jest coraz popularniejszym narzędziem promocji. Ze względu na szerokie możliwości technologiczne, internet jest w stanie konkurować na całej linii z innymi mediami – z prasą, radiem oraz telewizją. Nikogo nie dziwi fakt obecności w internecie mediów znanych z tradycyjnym przekazem treści. Swoje strony w internecie mają stacje telewizyjne, radiowe, redakcje dzienników, tygodników.

Czasem, choć dzieje się to znacznie rzadziej, to internet wychodzi do innych mediów, także do “realu”. :)

Update: Niniejszym udostępniamy zapis rozmowy podczas wtorkowej audycji. Przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla redaktorów programu “Babie Lato” w Radiu Merkury:

[audio:https://sprawnymarketing.pl/wp-content/uploads/2013/06/dla_szymona_search_marketing_day.mp3]

Takim właśnie szczególnym wydarzeniem jest SearchMarketingDay. Nie dość, że konferencję można zobaczyć na żywo na Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich, to jeszcze możesz obejrzeć w telewizji WTK reportaż dotyczący konferencji oraz posłuchać organizatorów wydarzenia na falach Radia Merkury!

SearchMarketingDay: Reportaż w telewizji WTK

Wśród patronów medialnych imprezy znajdują się przede wszystkim media internetowe, jednak w tym roku, po raz pierwszy nawiązaliśmy współpracę z mediami typu broadcast. Tomek Frontczak i Czarek Lech opowiedzą o wydarzeniu przed kamerami poznańskiej telewizji WTK. Jeszcze dziś, 17 czerwca, możesz zobaczyć reportaż na temat konferencji SearchMarketingDay, we wtorek i w środę będą jeszcze dwie okazje, aby zobaczyć nasz materiał.

 1. 2013-06-19 19:11:00 Po programie Puls dnia
 2. 2013-06-20 18:18:00 Po programie Puls Dnia
 3. 2013-06-21 20:27:00 Przed programem Puls Dnia – skrót

Warto zaznaczyć, że po konferencji będzie można zobaczyć w telewizji WTK relację z tegorocznego wydarzenia.

Wywiad z organizatorami SMD w Radio Merkury

Jutro natomiast zapraszamy przed radioodbiorniki. Sławek Bajew i Kalina Olejniczak, redaktorzy Radia Merkury Poznań – regionalnej stacji Polskiego Radia z 86-letnią tradycją, zaprosili nas na wywiad podczas codziennej porannej audycji “Babie Lato”. Część poświęcona konferencji SearchMarketingDay przypadnie na drugą godzinę audycji, po wiadomościach o godz. 10:00.

Wzorem innych mediów działających w dobie informatyzacji, obie stacje – telewizyjna i radiowa – udostępniają opracowane przez własne redakcje wiadomości oraz nagrania audycji przez internet na swoich stronach internetowych. Jeśli zatem przegapicie audycje, podamy linki, które pozwolą znaleźć nagrania z zapowiedzi SMD.

Pamiętaj!

20.06.2013
, poniedziałek, TV WTK, godz. 18:18 – reportaż na temat konferencji SearchMarketingDay: Tomasz Frontczak
18.06.2013
, wtorek, Radio Merkury, godz. 10:05 – wywiad z organizatorami SMD: Cezarym Lechem i Rafałem Kowalewskim

Radio Merkury: 100,9 MHz (Poznań), Online: radiomerkury.pl/radio-online

Rafał Kowalewski

Trener AdWords w MaxROY.com, związany z branżą SEM od 2009 roku. Jako copywriter - miłośnik literatury i pięknego słowa. Jako specjalista reklamy w Google, wyznawca zasady: “Brzydkie reklamy sprzedają najlepiej”.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • czy będzie można gdzieś posłuchać konferencji?
   radio internetowe albo jakaś relacja live?

  • Zawsze jakiś zamiennik dla nieobecnych :) Ja niestety nie dotrę…

  • Świetna sprawa, planujecie coś podobnego w tym roku?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *