OmCap 2014. Marketing Online. Wszechstronny Kapitał.

Zapraszamy na konferencję OMCap 7-9 października w Berlinie. Po raz pierwszy przez 3 dni.

Przygotowania do OMCap idą pełną parą. W zeszłym roku konferencja zgromadziła 60 prelegentów z 8 krajów i ponad 750 uczestników. W tym roku OMCap będzie jeszcze większy!

Nowa koncepcja:
3 zamiast 2! Pierwotnie OMCap trwał 1 dzień. Wkrótce potem został przedłużony do 2 dni, a obecnie konferencja zajmie całe 3 dni – każdy dzień  z innym tematem przewodnim.


 

Agenda:

1. Szkolenia Online Marketing – 7 X 2014:
Osiem półdniowych szkoleń z wybranych tematów online marketingu. Każde szkolenie ma co najwyżej 20 uczestników, co zapewnia kameralną atmosferę szkoleń.
2. Sympozja Content Marketing – 8 X 2014:
Nowy specjalny event! Intensywne debaty nt. content marketingu, poruszające także tematykę online marketingu, strategii oraz przyszłego rozwoju dziedziny
3. Konferencja Online Marketing – 9 X 2014:
Ponad 30 prezentacji dotyczących marketingu w Internecie. Szczegóły dostępne pod adresem http://www.omcap.de/omcap-2014/konferenz

 

Nowa lokalizacja:
Szkolenia i Sympozja odbędą się po raz pierwszy w dbb forum berlin. Dzięki nowoczesnemu wnętrzu i dobrej lokalizacji dbb forum stanowi świetną opcję na pierwsze 2 dni eventu.
Konferencja Content Marketing odbędzie się w dawnym kinie KOSMOS. Jednak zamiast filmów retro, pokazywane będą prezentacje prelegentów z całego świata.

Wybieracie się?

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • Tradycyjnie już zapowiada się interesujące, aczkolwiek na wyjazd na taki camp jestem zbyt malutka ;-)

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *