Kolejny Barcamp, ze szczęśliwą #7

Chłopaki z Netguru mają zdrowie. Organizują cykliczne imprezy Barcamp w Poznaniu częściej niż my piszemy wpisy na blogu ;). A że, na najbliższym Barcampie (sobota, 15 marca, 12:00, Poznań, klub Johny Rocker) będzie sporo o marketingu, a my objęliśmy imprezę patronatem, to szczególnie zachęcamy do przybycia i gratulujemy ekipie z Netguru wytrwałości w organizowaniu spotkań branży internetowej pro publico bono.

Marcowy Barcamp to przede wszystkim gratka dla fanów technologii mobilnych oraz osób zainteresowanych szeroko pojętym marketingiem. Dowiesz się się m.in.:

 • na czym polega targetowanie behawioralne 2.0,
 • czym w najbliższym czasie może zaskoczyć nas nawigacja GPS,
 • jak w rok po starcie oceniają swoje działanie marketingowe przedstawiciele sieci Play.

Więcej na strona organizatorów Barcamp.

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *