Napisz do nas

Zapraszamy na 19 szkoleń z e-marketingu i konferencję I ♥ Marketing.

19 Szkoleń i I ♥ Marketing

Napisz do nas
barcamp-logo

Kolejny Barcamp, ze szczęśliwą #7

Chłopaki z Netguru mają zdrowie. Organizują cykliczne imprezy Barcamp w Poznaniu częściej niż my piszemy wpisy na blogu ;). A że, na najbliższym Barcampie (sobota, 15 marca, 12:00, Poznań, klub Johny Rocker) będzie sporo o marketingu, a my objęliśmy imprezę patronatem, to szczególnie zachęcamy do przybycia i gratulujemy ekipie z Netguru wytrwałości w organizowaniu spotkań branży internetowej pro publico bono.

Marcowy Barcamp to przede wszystkim gratka dla fanów technologii mobilnych oraz osób zainteresowanych szeroko pojętym marketingiem. Dowiesz się się m.in.:

  • na czym polega targetowanie behawioralne 2.0,
  • czym w najbliższym czasie może zaskoczyć nas nawigacja GPS,
  • jak w rok po starcie oceniają swoje działanie marketingowe przedstawiciele sieci Play.

Więcej na strona organizatorów Barcamp.

sprawnymarketing

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 25 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 1-2 marca 2017 roku.


  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *