Napisz do nas

Zapraszamy na 19 szkoleń z e-marketingu i konferencję I ♥ Marketing.

19 Szkoleń i I ♥ Marketing

Napisz do nas
google-turecki-sklepik

Google w Turcji :)

Czyżby Google inwestowało w branżę tekstylną i straganiarską w Turcji? Znalazłem i sfotografowałem podczas wakacji :)

Sklepikarz nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego ma logo Google. W sklepiku nie było koszulek Google ani lava lamp czy innych rzeczy z Google Shop.
Miejsce: Icmeler / Wybrzeże Egejskie / Turcja

Podobne ktoś zauważył w Istambule – Keepin’ it real fake, part XLVII: „Offline” Google store – Engadget i Wenezueli – Nieoficjalny sklep google w Venezueli?

sprawnymarketing

Tomasz Frontczak

Założyciel serwisu SprawnyMarketing.pl i autor bestsellera Marketing internetowy w wyszukiwarkach (6000 sprzedanych egzemplarzy), pierwszej na polskim rynku pozycji omawiającej kompleksowo zagadnienia SEM/SEO/PPC. Współwłaściciel firmy doradczej MaxROY.com. Od 2006 roku posiada certyfikat Google Advertising Professional a od 2008 roku prowadzi certyfikowane przez Google szkolenia AdWords (jeden z 3 pierwszych trenerów w Polsce). Współpracuje z Wydziałem Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej w grupie zajmującej się badaniami nad koncepcją zwinnego przedsiębiorstwa (ang. agile enterprise) i teorią okazji. Interesuje się wpływem mechanizmów marketingu internetowego na zwinność przedsiębiorstwa. Każdego dnia zaangażowany w projekt o bardzo długim horyzoncie czasowym: “Tata Igi i Sary”. Profil w Google+  • Bullseye

   Może ktoś chce świecić jak księżyc, światłem odbitym, w tym przypadku najprawdopodobniej nielegalnie…

  • Berlinski

   Tomek – to jest najnowsza wersja alpha wyszukiwarki Google. Nazwa w fazie testowej to Google II :) (TEXTIL). Najprawdopodobniej w najnowszej wersji Google stawia na Content (TEXT) i linki przychodzące (IL – Inbound links) ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *