Google w Turcji :)

Czyżby Google inwestowało w branżę tekstylną i straganiarską w Turcji? Znalazłem i sfotografowałem podczas wakacji :)

Sklepikarz nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego ma logo Google. W sklepiku nie było koszulek Google ani lava lamp czy innych rzeczy z Google Shop.
Miejsce: Icmeler / Wybrzeże Egejskie / Turcja

Podobne ktoś zauważył w Istambule – Keepin’ it real fake, part XLVII: “Offline” Google store – Engadget i Wenezueli – Nieoficjalny sklep google w Venezueli?

Tomasz Frontczak

Założyciel serwisu SprawnyMarketing.pl i autor bestsellera Marketing internetowy w wyszukiwarkach (6000 sprzedanych egzemplarzy), pierwszej na polskim rynku pozycji omawiającej kompleksowo zagadnienia SEM/SEO/PPC. Współwłaściciel konsultingowej MaxROY.com. Jeden z 3 pierwszych w Polsce certyfikowanych trenerów Google AdWords. Od 2014 roku zaangażowany w startup DietLabs, gdzie jest szefem działu marketingu i współzałożycielem. Interesuje się wpływem mechanizmów marketingu internetowego na zwinność przedsiębiorstwa. Każdego dnia zaangażowany w projekt o bardzo długim horyzoncie czasowym: “Tata Igi i Sary". Twitter


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • Bullseye

   Może ktoś chce świecić jak księżyc, światłem odbitym, w tym przypadku najprawdopodobniej nielegalnie…

  • Berlinski

   Tomek – to jest najnowsza wersja alpha wyszukiwarki Google. Nazwa w fazie testowej to Google II :) (TEXTIL). Najprawdopodobniej w najnowszej wersji Google stawia na Content (TEXT) i linki przychodzące (IL – Inbound links) ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *