Freshmail i SALESmanago: Warsztaty e-Mail Marketing i Marketing Automation

18 czerwca 2012 w Krakowie odbędą się Warsztaty, których tematyką będzie łączenie e-Mail Marketingu z Automatyzacją Marketingu i Sprzedaży. Podczas 10 sesji zaprezentowane zostaną sposoby automatyzacji działań marketingowych i sprzedażowych oraz metody tworzenia skutecznych kampanii e-mailingowych. Organizatorami warsztatów są firmy Freshmail i Benhauer. Partnerem medialnym imprezy jest SprawnyMarketing.pl. Tutaj dostępny jest program konferencji.

Prelekcje poprowadzą m.in. Paweł Sala – dyrektor zarządzający Freshmail, jednego z najpopularniejszych systemów do e-Mail Marketingu w Polsce. Grzegorz Błażewicz – prezes Benhauer, twórca pierwszego w Polsce systemu Marketing Automation SALESmanago, były Prezes Interia.pl. Jarosław Królewski – twórca studium Marketing Internetowy na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, założyciel Humanoit Group.

Szczegóły imprezy:
http://warsztaty.marketing-automation.pl

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 25 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 1-2 marca 2017 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • fotograf ślubny gdańsk

   Niezwykłe spojrzenie na rzecz, każdy powinien przeczytać także
   zaznajomić się z tematem.

  • PB rowery

   Strona świadczy o dobrych wydarzeniach, zachęcam do dyskusji

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *