Czego SEMowiec dowie się od Praktyków Email Marketingu?

O tym, że email marketing jest wiecznie żywy nie trzeba już przekonywać. Świadczą o tym badania pokazujące, jak ważną częścią dzisiejszego biznesu jest email. Skrzynkę mailową sprawdza się dziś praktycznie w każdej chwili i w każdym miejscu. I o ile z mailem jesteśmy na “Ty”, o tyle email marketing ciągle ma swoje tajemnice. Idea konferencji M@il My Day narodziła się więc w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tą wiedzę. Organizatorem M@il My Day jest Freshmail – znany m.in. ze szkoleń E-Mail Marketing w ramach SearchMarketingWeek partner MaxROY.com.

Za niecałe dwa tygodnie – 22 maja 2013 roku krakowskie Multikino stanie się miejscem spotkań ludzi wierzących w email marketing, oraz chcących poznać jego tajniki. Będzie to pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie, które ma na celu zgromadzenie pod jednym dachem emailową branżę.

Na scenie zobaczyć będzie można m.in: Pawła Salę, który jak nikt inny umie i lubi dzielić się swoją ogromną email marketingową wiedzą. Będzie także Paweł Tkaczyk, znawca budowania marki w internecie. Wystąpić zgodzili się także prawnicy – Łukasz Gładki i Wojciech Piwowarczyk z krakowskiej Izby Adwokackiej. Przybliżą oni niezwykle kontrowersyjną ostatnimi czasy, tematykę prawa w email marketingu. Nie da się ukryć, że program konferencji zapowiada się niezwykle merytorycznie.

Jak mówi Paweł Sala – Prelegent, ale i Organizator:

“Wiążę duże nadzieję z tym wydarzeniem. Mam nadzieję spotkać ludzi interesujących się email marketingiem i chcących poznawać i wdrażać u siebie dobre praktyki. Zaproszeni Prelegenci, z pewnością zainspirują Uczestników i dadzą impuls do zmian na lepsze. Serdecznie zapraszam na M@il My Day.”

W tym dniu Multikino opanują prawdziwi mailingożercy, na których będzie czekać potężna dawka wiedzy ale i rozrywki. Nie zabraknie też oczywiście czasu na networking i wymianę doświadczeń. Organizatorzy obiecują także niezapomniane afterparty.

Zostały już ostatnie miejsca, więc nie czekaj i zapisz się już dziś.

Kontakt ws. konferencji:

M@il My Day – konferencja@mailmyday.pl

www.mailmyday.pl

www.facebook.com/MailMyDay

Rafał Kowalewski

Trener AdWords w MaxROY.com, związany z branżą SEM od 2009 roku. Jako copywriter - miłośnik literatury i pięknego słowa. Jako specjalista reklamy w Google, wyznawca zasady: “Brzydkie reklamy sprzedają najlepiej”.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *