IV Forum Marketingu i Reklamy “Nowości technologiczne IT zwiększające efektywność promocji”

4 października w Warszawie odbędzie się tematyczna konferencja “Nowości technologiczne IT zwiększające efektywność promocji” organizowana przez Centrum Promocji Informatyki. Sprawny Marketing objął patronatem medialnym imprezę.

cpi_small.jpg

W PROGRAMIE:

• Nowe technologie internetowe w elektronicznych kanałach przekazu informacji i treści marketingowych • Aplikacje WEB 2.0 w zastosowaniach biznesowych. Narzędzia do budowy korporacyjnych serwisów wiki, ułatwiających pracę grupową i pozyskiwanie informacji. Pseudo-blogi jako efektywne narzędzie marketingowe. Wykorzystanie portali społecznościowych do celów reklamowych • Badanie skuteczności przekazu internetowego. Procedury i techniki mierzenia skuteczności kampanii reklamowych i marketingowych • W kontekście planowania kampanii. Jak prowadzić kampanie reklamowe w sieciach kontekstowych • Marketing wirusowy – na przykładzie Gadu-Gadu • Marketingowe bazy danych a ochrona danych osobowych • Nowe projekty prawne, dotyczące propozycji zmian w uregulowaniu odpowiedzialności z tytułu przesyłania niezamówionej informacji handlowej w postaci elektronicznej (problem spamu) •

Prelegenci:

Tomasz Kulisiewicz (ekspert rynku IT) , Edwin Bendyk (szef działu Internet w tygodniku Polityki), Artur Zawadzki (wiceprezes Gemius S.A.), Łukasz Duda i Łukasz Ciechanek (NetSprint.pl Sp. z o.o.), Łukasz Foltyn (twórca komunikatora Gadu-Gadu), Xawery Konarski (Kancelaria Prawna Traple, Konarski, Podrecki), Piotr Waglowski (Vagla.pl)

Więcej informacji:
www.cpi.com.pl/imprezy/2007/ntit/index.php

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • zdecydowanie to wystapienie bylo najslabsze ze wszystkich, o ile mozna je nazwac wystapieniem, a juz na pewno nie na temat marketingu wirusowego. wlasciwie bylo to przedstawienie sie i odpowiedzi na pytania z sali, zazwyczaj w stylu “ja juz za to nie odpowiadam”. ale coz, kampania wyborcza trwa..
   sporo emocji wzbudzilo natomiast wystapienie nt. ochrony danych osobowych.

  • Pozwoliłem sobie ąż dokładnie skomentować całość w notatce na blogu. Zainteresowanych proszę kliknąć w odsyłacz-nick.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *