Biblia Jakości Ideacto – know-how agencji w zarządzaniu projektami internetowymi

Kreatywna agencja eCommerce Ideacto udostępniła w Internecie Biblię Jakości. Pod nazwą publikacji kryją się checklisty – know-how agencji w zarządzaniu projektami internetowymi. Sprawny Marketing objął tę publikację patronatem medialnym.

Stworzone przez Ideacto checklisty odnoszą się do każdego etapu budowania serwisu internetowego. Znajdziemy wśród nich spis działań przewidzianych dla uruchomienia projektu, projektowania funkcjonalnego, kreacji graficznych, wdrożenia technologicznego oraz zamknięcia projektu. Publikację uzupełniają wytyczne do zadań SEO oraz przygotowania do analizy danych z Google Analitycs.

Wiemy, jak bardzo checklisty przydają się w życiu codziennym – mówi Marcin Cichoń, Dyrektor operacyjny Ideacto – Korzystamy z nich podczas zakupów czy organizacji rodzinnych wydarzeń. Tak samo dobrze sprawdzają się one w naszej pracy. Dzięki kontroli każdego etapu projektu, możemy skuteczniej monitorować swoje działania. Checklisty zdecydowanie ułatwiają organizację zadań. Przede wszystkim jednak pozwalają nam na utrzymywanie zawsze wysokiej jakości usług.

Skompletowane w ramach Biblii Jakości checklisty są już dostępne w sieci. Jak wskazuje nazwa publikacji, ma być on wyznacznikiem dobrych praktyk w zarządzaniu projektami, które gwarantują terminowe osiągniecie założonych celów.

Pomysł na publikację checklist zrodził się po jednym z wydarzeń edukacyjnych organizowanych przez agencję. Podczas Akademii Ideacto poświęconej zarządzaniu projektami internetowymi, poruszony został właśnie temat checklist. Wzbudził on duże zainteresowanie uczestników. Na koniec wydarzenia wielu z nich prosiło nas o udostępnienie tych dokumentów – wyjaśnia Marcin Cichoń – To przekonało nas do tego, że warto dzielić się szerzej naszą wiedzą i doświadczeniem.

Publikacja Ideacto dedykowana jest wszystkim osobom związanym z prowadzeniem biznesu w sieci, a także tym, którzy interesują się zagadnieniami zarządzania projektami internetowymi.

Biblię Jakości oraz szczegółowe informacje można znaleźć na http://checklisty.ideacto.pl/

Redakcja

Wpis autorstwa redakcji serwisu SprawnyMarketing.pl Nasz serwis działa od 2005 roku, publikując artykuły na temat pozycjonowania, marketingu internetowego, analityki internetowej, reklamy online oraz powiązanych dziedzin. Sprawny Marketing to także 30 szkoleń, które pomogą wznieść promocję Twojej firmy na wyższy poziom. Sprawny Marketing jest głównym organizatorem konferencji I <3 Marketing , której najbliższy termin przypada na 22-25 października 2019 roku.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *