Bardziej szczegółowe informacje o linkach

Ostatnia aktualizacja narzędzi dla webmasterów Google pozwoli nam sprawdzić, z jakich domen prowadzi najwięcej linków do naszych stron. W zakładce “Linki do Twojej witryny” pojawiły się następujące sekcje:

 • źródła największej liczby linków,
 • treść najczęściej wskazywana przez linki.

Po wejściu w szczegóły pierwszej z nich pojawia się następujący widok:

Źródła największej liczby linków

Oprócz listy domen znajdziemy tu szczegółowe informacje na temat dokładnej ilości podstron, na której się one wyświetlają (kolumna “Linki”) oraz ilości podlinkowanych podstron (kolumna “Strony wskazywane przez linki”). Aby sprawdzić, do których podstron linkują poszczególne domeny, wystarczy kliknąć w znajdujące się przy nich ikony. Kliknięcie w link “więcej” przeniesie nas do podstrony z pełną listą podstron, do której wskazuje dana domena.

W dziale “treść najczęściej wskazywana przez linki” zaprezentowane są podobne dane. Mianowicie, w pierwszej kolejności wyświetlają się adresy podstron naszej witryny, a po rozwinięciu lista domen wskazujących na nie. Druga kolumna to ilość linków kierujących do nich, a trzecia – ilość domen źródłowych.

Treść najczęściej wskazywana przez linki

Powyższy tekst zawiera prywatne poglądy Autora. Niekoniecznie muszą odzwierciedlać one poglądy Redakcji.

Marta Gryszko

Związana z branżą SEO od 2005 r. Autorka SEO bloga, współtwórca narzędzi SeoStation.pl i Brandle.pl (Wake App Sp. z o.o.). Autorka kursu SEO na poziomie podstawowym, na poziomie średniozaawansowanych i szkolenia z audytów.


 • Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *