Szkolenia w Warszawie (2 x SEO i AdWords Zaawansowane) + Video z SEO PRO

25 i 26 Czerwca w Warszawie odbędą się trzy szkolenia, których od dawna nie było w tej części Polski. Dwa szkolenia SEO oraz AdWords Zaawansowane. Oprócz tego, odbędzie się jeszcze zaawansowane szkolenie AdWords w Poznaniu. To ostatnia szansa na poszerzenie swoje wiedzy przed wakacjami! Następne szkolenia dopiero w październiku i listopadzie.

 1. SEO i pozycjonowanie – poniedziałek 25 Czerwca, 1277 zł netto – Warszawa
 2. AdWords zaawansowne – poniedziałek 25 Czerwca, 970 zł netto – Poznań
 3. SEO PRO:Link Building – wtorek 26 Czerwca, 2777 zł netto – Warszawa
 4. AdWords zaawansowne – wtorek 26 Czerwca, 970 zł netto – Warszawa

Jak zwykle przygotowaliśmy kilka nowosci, najwięcej zmian dotyczy szkolenia SEO PRO oraz szkolenia zaawnasowanego Google AdWords, które zostało mocno przebudowane przez Tomka Frontczaka i Bartka Berlińskiego.

W dzisiejszym poście udostępniamy także w formie VIDEO zawartość panelu dyskusyjnego, który miał miejsce na ostatnim szkoleniu SEO PRO: Link Building podczas marcowego SearchMarketingWeek.com w Poznaniu. Główna gwiazdą panelu jest Tomasz Górski, który ma olbrzymie doświadczenie w pozycjonowaniu trudnych branż w Stanach Zjednoczonych.

SEO PRO:Link Buidling – co nowego?

W największym stopniu chciałbym skupić waszą uwagę właśnie na szkoleniu z Link Buildingu… szkolenie opracowaliśmy bowiem na nowo w około 50%, zrezygnowaliśmy z rozwijania wątku Xrumera. Ten czas przeznaczyliśmy na przedstawienie narzędzia wszechstronnego i wielofunkcyjnego, które pozwala na outsourcing procesów zdobywania linków. Pobieżnie zliczając, wiedza przekazana podczas szkolenia umożliwi zdobycie 327.896 linków!

Podczas szkolenia przestawimy również:

 1. Zasadę działania oraz narzędzie tworzące tzw. Piramidy Linków
 2. Formy indeksowania zdobytych odnośników – jak zdobyte linki podsunąć do indeksacji Google Botowi
 3. Pokażemy także inspirujący case study pozycjonowania bardzo trudnej frazy w Google.com
 4. Otrzymasz Pen Drive z gotowymi listami stron, na których można zdobyć linki
 5. Otrzymasz kupony na linki do polskich systemów płatnych linków
 6. Kupon promocyjny do wszechstronnego narzędzia do pozyskiwania linków
 7. Dowiesz się czym jest TrustRank oraz jak bezpiecznie linkować strony w erze Pinguin Update

I na zachętę przekazujemy wspomniane we wstępie Video z Tomaszem Górskim, który mówi m.in. o ostatnio wdrożonym w polskich wynikach Venice Update dotyczącym głównie lokalnych wyników wyszukiwań. Tomek będzie także obecny na najbliższym szkoleniu i całym panelu dyskusyjnym – video na dole artykułu. 

Więcej o szkoleniu oraz szczegółowy plan szkolenia SEO PRO:Link Building.
Rejestracji można dokonać na tutaj: https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/

Szkolenie SEO i Pozycjonowanie – dla kogo?

Warto pamiętać o istotnej różnicy pomiędzy szkoleniem SEO i Pozycjonowanie, które odbędzie się 25 Czerwca a SEO PRO:Link Building, które przeprowadzimy we wtorek 26-ego. W trakcie szkolenia SEO i pozycjonowanie skupiamy się przede wszystkim na technicznych aspektach optymalizacji stron, zwracamy uwagę na wykorzystanie wewnętrznego potencjału witryn, wskazujemy najczęstsze miejsca gdzie pojawiają się problemy z indeksacją, zduplikowaną treścią, pokazujemy jak optymalizować pliki graficzne oraz video. Przedstawiamy kilka kluczowych narzędzi a na koniec wprowadzamy w temat budowania linków przekazując dostęp do kilku ważnych list z wiarygodnymi dla Google stronami, na których można umieszczać swoje odnośniki.

Więcej o szkoleniu przeczytasz TUTAJ

Zaawansowane szkolenie Google AdWords

Być może wiele osób nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Polsce zostało już tylko czterech certyfikowanych przez Google specjalistów uprawnionych do prowadzenia szkoleń AdWords: Przemek Modrzewski, Maciej Lewiński oraz naturalnie Tomasz Frontczak i Bartosz Berliński. Zespół trenerów uszczuplił się aż o 6 osób… Ponownie dziękując Google za obdarzenie nas zaufaniem, z nową energią przystąpiliśmy do aktualizacji prezentacji o najnowsze case’y, spostrzeżenia oraz wszelkie nowości, które pojawiły się w systemie AdWords.

Można powiedzieć, że zarówno MaxROY.com jak i SprawnyMarketing.pl wyrosły na szkoleniach AdWords. Wielu z was już było na naszych szkoleniach podstawowych – myślę że teraz jest dobry czas, aby wejść na kolejny poziom wiedzy, zaktualizować, odświeżyć informacje, sprawdzić co nowego, a przede wszystkim zadać nurtujące Was pytania i zmusić nas do rozwiązywania trudnych problemów :)

Nowości w trakcie szkolenie Google AdWords Zaawansowanego to m.in.:

 • dokładnie omówione najnowsze zmiany (2012) w wyniku jakości wraz z praktycznym przełożeniem na strukturę konta
 • case optymalnej struktury konta – jak granulować ze względu na rodzaj (brand, ogólne, produktowe, konkurencja, lokalizacyjne) i dopasowanie słów kluczowych (od broad po exact),
 • partyzanckie kampanie remarketingowe,
 • blok Zainspiruj się pokazujący w pigułce pomysłów na strony docelowe, copywriting, reklamy graficzne,
 • reklama video w obrębie YouTube,
 • reguły automatyczne  – 3 reguły oszczędzające 3 dni pracy w miesiącu.
Tomek Frontczak w program szkolenia włączył obszerne fragmenty z jego bardzo dobrze ocenianej prezentacji nt. Zaawansowanych czynników Quality Score w Google AdWords z tegorocznej konferencji Search Marketing Day 2012!
Pełen program odświeżonego szkolenia Google AdWords Zaawansowane – kliknij tutaj.
Każdy uczestnik Szkolenia Google AdWords otrzyma zestaw płyt 6xDVD: Szkolenie AdWords Podstawowe oraz Facebook Marketing i dostęp do unikanych materiałów wideo na naszym zamkniętym forum, rozszerzających zakres szkolenia.

Rejestracje na wszystkie szkolenia można dokonać na stronie: https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/

… i obiecany materiał video z Tomkiem Górskim:

Cezary Lech

Content marketer i Specjalista SEO, organizator konferencji I ❤ Marketing oraz Search Marketing Day a także ogólnopolskiego cyklu szkolenia.sprawny.marketing. Autor wielu artykułów oraz prezentacji z zakresu pozycjonowania a także innych aspektów marketingu internetowego. Współwłaściciel i dyrektor komórek marketingowych MaxROY.com sp. z o.o. i GoldPosition.pl. Więcej o Cezarym możesz się dowiedzieć na jego prywatnej stronie i profilu Google+.


 • Redakcja

  Przy okazji przypominamy o nowej grupie na Facebooku, w której odpowiadamy na szereg pytań. Dołącz do Twoja firma w Internecie i Social Media.

  Subskrybuj Sprawny.Marketing na Messengerze, dostaniesz informację o każdym nowym artykule lub materiale video

  Wielkimi krokami zbliża się także dwudniowa konferencja I ♥ Marketing & Social Media oraz organizowane przez nas 24 szkolenia z zakresu marketingu.

  Możesz też zamówić prenumeratę drukowanego magazynu sprawny.marketing


  • Ksawery Piotrowski

   Zapowiada się bardzo interesująca impreza… Szkoda tylko że mój budżet ostatnio kuleje i nie wiem czy wytrzymał by jeszcze taki wydatek :)

  • coś wam się chłopaki RSS wykrzaczył dopiero dzisiaj do googla readera ten feed ikilka innych mi wpadło.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *